Deze goeddraaiende warme bakker is gelegen op een toplocatie aan de Maaskant. De handelsruimte bestaat uit een mooie winkelruimte (26m X 6m) die voorzien is van een winkeltoog van 5m en een verbruiksruimte met plaats voor 30 à 40 stoelen. Ook is er een apart toilet voor dames en heren aanwezig. De aangrenzende en praktische werkplaats/atelier heeft een afmeting van ca. 14m X 6m en is eveneens bereikbaar langs de achterzijde.
De kelder toegankelijk vanuit de werkplaats is voorzien van koel- en diepvriescellen en is ca. 36m² groot. Via de winkelruimte bereikt u nog een kelder van ca. 48m².
Extra troef is dat het pand ook vlot bereikbaar is via de achterzijde voor eigen gebruik en waar nog een 6-tal parkeerplaatsen aanwezig zijn (deze zijn niet inbegrepen in de prijs).
=> Enkele bijzonderheden
- Airco/verwarming op elektriciteit
- Aardgas voorzien
- Beschikbaarheid: in onderling overleg
- Overnameprijs: op aanvraag